Komisarz Rex 6: Księżycowy zabójca (76)

Komisarz Rex 6: Księżycowy zabójca (76)

(Kommissar Rex: Der Vollmondmörder)

serial kryminalny Niemcy/Austria 2000   od 12 lat
Występują:Gedeon Burkhard, Gerhard Zemann, Heinz Weixelbraun, Wolf Bachofner
Reżyseria:Hans Werner
W skrócie:Brandtner poszukuje mordercy kobiet. Obie ofiary zginęły w nocy na cmentarzu, przy pełni księżyca. Policja zarządza patrolowanie cmentarzy w Wiedniu podczas pełni. Dochodzi do nowej zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownik wiedeńskiego wydziału zabójstw, Alexander Brandtner (Gedeon Burkhard), poszukuje sprawców zbrodni i innych przestępców. Podczas kolejnych śledztw pomaga mu policyjny pies, owczarek niemiecki Rex. Dzięki sprytowi i zwierzęcej intuicji dzielny czworonóg doprowadza do ujęcia nawet najbardziej nieuchwytnych złoczyńców.

W tym odcinku

Brandtner i jego czworonożny towarzysz poszukują seryjnego mordercy kobiet. Mężczyzna pozbawił życia dwie ofiary. Obie zginęły w nocy na cmentarzu, przy pełni księżyca. Każdej z nich sprawca obciął włosy przy pomocy brzytwy. Policja zarządza patrolowanie wszystkich miejsc pochówku w Wiedniu podczas kolejnej pełni. Mimo to dochodzi do kolejnej zbrodni. W pobliskim lesie zostaje odkryty grób studentki sztuki Judith Geiger. Brandtner przesłuchuje znajomych dziewczyny z uczelni. Podejrzewa, że studentka zginęła z rąk swojego kochanka, żonatego profesora Paula Mandla. Tymczasem uwagę Reksa zwraca Kurt Schima, błąkający się w okolicy grobu Judith. Wychodzi ja jaw, że mężczyzna jest pacjentem psychiatry, doktora Clemensa, i ma duże problemy w kontaktach z kobietami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także