Komisarz Rex 6: Dziewczyna i zabójca (88)

Komisarz Rex 6: Dziewczyna i zabójca (88)

(Kommissar Rex: Das Mädchen und der Mörder)

serial kryminalny Niemcy/Austria 2001   od 12 lat
Występują:Gedeon Burkhard, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Gerhard Zemann
Reżyseria:Pete Ariel
W skrócie:Schizofrenik Fred Kolar dokonał kiedyś morderstwa, poczem podpalił ciało ofiary, żeby ukryć ślady zbrodni. Po terapii wraca do domu rodziców. Tam w identyczny sposób zabija kolejną osobę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wilczur Rex jest wiernym partnerem komisarza Aleksa Brandtnera (Gedeon Burkhard) z wiedeńskiego wydziału zabójstw. Podczas gdy ten ostatni rozwiązuje zagadki kryminalne drobiazgowo, polegając na doświadczeniu i umiejętnościach zawodowych, Rex kieruje się wspaniałą psią intuicją. Dzięki niej rozpoznaje przestępców na odległość. Ponadto Rex uwielbia pościgi.

W tym odcinku

Schizofrenik Fred Kolar przed laty dokonał morderstwa, a następnie podpalił ciało ofiary, żeby ukryć ślady zbrodni. Po odbyciu terapii mężczyzna zostaje uznany za zdrowego i przeprowadza się do domu rodziców. Tam w identyczny sposób jak wcześniej zabija kolejną osobę. Wszystko odbywa się na oczach Jennifer, którą Fred porywa i grozi jej śmiercią. Brandtner i Rex muszą działać szybko, jeśli chcą odnaleźć ofiarę szaleńca, zanim będzie za późno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także