Komisarz Rex 5: Nagonka (67)

Komisarz Rex 5: Nagonka (67)

(Kommissar Rex: Hetzjagd)

serial kryminalny Niemcy/Austria 1999   od 12 lat
Występują:Gedeon Burkhard, Gerhard Zemann, Heinz Weixelbraun, Wolf Bachofner
Reżyseria:Hans Werner
W skrócie:Pracownica supermarketu zostaje zastrzelona. Funkcjonariusze sprawdzają akta wszystkich rabunków w ostatnich miesiącach. Śledztwo prowadzi do Holluba, który został zwolniony z więzienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz wiedeńskiej policji Alexander Brandtner (Gedeon Burkhard) rozwiązuje różne zagadki kryminalne. W poszukiwaniach przestępców pomagają mu współpracownicy wśród których są doktor Graf (Gerhard Zemann), Böck (Heinz Weixelbraun) i Höllerer (Wolf Bachofner). W każdym ze śledztw uczestniczy ponadto owczarek Rex. Mądry i odważny czworonóg dzięki czujnemu węchowi i sprytowi trafia na trop nawet najbardziej nieuchwytnych złoczyńców. Jego pomoc okazuje się niezbędna, kiedy zawodzą tradycyjne metody śledcze.

W tym odcinku

Kiedy pracownica supermarketu Maria Stein chowa dzienny utarg do sejfu, zostaje zaatakowana przez zamaskowanego napastnika. Kobiecie udaje się zerwać maskę przestępcy, jednak w tym samym momencie strzela on do niej i ucieka. Zespół Brandtnera przypuszcza, że Maria, która zmarła w wyniku postrzału, została napadnięta przez recydywistę. Funkcjonariusze sprawdzają akta wszystkich rabunków, do jakich doszło w ostatnich miesiącach. Śledztwo prowadzi do Moritza Holluba, który niedawno został zwolniony z więzienia. Niebawem Brandtner orientuje się, że były więzień może być niewinny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)