Komisarz Rex 4: Śmierć w Kahlenbergu (60)

Komisarz Rex 4: Śmierć w Kahlenbergu (60)

(Kommissar Rex: Trügerische Nähe)

serial kryminalny Niemcy/Austria 1999   od 12 lat
Występują:Gedeon Burkhard, Gerhard Zemann, Heinz Weixelbraun, Wolf Bachofner
Reżyseria:Michael Riebl
W skrócie:Żonaty Guenther i mężatka Susanne są kochankami. Dochodzi między nimi do kłótni, podczas której mężczyzna ginie. Susanne prosi o pomoc męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz wiedeńskiej policji Alexander Brandtner (Gedeon Burkhard) rozwiązuje różne zagadki kryminalne. W poszukiwaniach przestępców pomagają mu współpracownicy wśród których są doktor Graf (Gerhard Zemann), Böck (Heinz Weixelbraun) i Höllerer (Wolf Bachofner). W każdym ze śledztw uczestniczy ponadto owczarek Rex. Mądry i odważny czworonóg dzięki czujnemu węchowi i sprytowi trafia na trop nawet najbardziej nieuchwytnych złoczyńców. Jego pomoc okazuje się niezbędna, kiedy zawodzą tradycyjne metody śledcze.

W tym odcinku

Guenther Sikora i Susanne Konsel, pozostający w różnych związkach małżeńskich, są kochankami. Dochodzi między nimi do kłótni, podczas której Guenther umiera w wyniku upadku. Przerażona Susanne dzwoni po swojego małżonka, który jest lekarzem. Badanie zwłok Sikory ujawnia, że faktyczna przyczyna jego śmierci była zupełnie inna. W trakcie śledztwa Brandtner zakochuje się w pracownicy wydziału medycyny sądowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)