x
Komisarz Rex 4: Niebezpieczne zadanie (55)

Komisarz Rex 4: Niebezpieczne zadanie (55)

(Kommissar Rex: Gefährlicher Auftrag)

serial kryminalny Niemcy/Austria 1998   od 12 lat
Występują:Gerhard Zemann, Heinz Weixelbraun, Gedeon Burkhard, Wolf Bachofner
Reżyseria:Hans Werner
W skrócie:Na osiedlu zostaje podłożona bomba. By odnaleźć sprawcę, Alex podaje się za przestępcę i trafia do więzienia. Ucieka z zakładu wraz z Fritzem Zachem, ekspertem od materiałów wybuchowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Owczarek niemiecki Rex jest etatowym pracownikiem austriackiej policji. Towarzyszy Richardowi Moserowi (Tobias Moretti) podczas kolejnych śledztw. Kiedy Moser umiera, zwierzę trafia pod opiekę młodego policjanta, Aleksa Brandtnera (Gedeon Burkhard) z wiedeńskiego wydziału zabójstw. Alex oraz jego współpracownicy - Leo Graf (Gerhard Zemann), Christian Boeck (Heinz Weixelbraun) i Peter Hoellerer (Wolf Bachofner) - rozwiązują zagadki kryminalne, wykorzystując zdobyte doświadczenie zawodowe. Tymczasem Rex kieruje się zawsze psią intuicją, dzięki której potrafi rozpoznać przestępców nawet na odległość.

W tym odcinku

Na osiedlu mieszkalnym zostaje podłożona bomba. Aby odnaleźć sprawcę, Alex podaje się za przestępcę i trafia do więzienia. Ucieka z zakładu wraz z Fritzem Zachem, znawcą materiałów wybuchowych. Odnajdują ładunek, który jednak w każdej chwili może eksplodować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)