Komisarz Rex 4: Człowiek o tysiącu twarzy (48)

Komisarz Rex 4: Człowiek o tysiącu twarzy (48)

(Kommissar Rex: Der Mann mit den tausend Gesichtern)

serial kryminalny Niemcy/Austria 1998   od 12 lat
Występują:Gerhard Zemann, Heinz Weixelbraun, Gedeon Burkhard, Wolf Bachofner
Reżyseria:Udo Witte
W skrócie:Wiedeńska policja prowadzi śledztwo w sprawie serii napadów na supermarkety i banki. Podczas każdego rozboju napastnik ma inny ubiór więc nadzieja tylko w Rexie i jego niezawodnym węchu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Owczarek niemiecki Rex jest etatowym pracownikiem austriackiej policji. Towarzyszy Richardowi Moserowi (Tobias Moretti) podczas kolejnych śledztw. Kiedy Moser umiera, zwierzę trafia pod opiekę młodego policjanta, Aleksa Brandtnera (Gedeon Burkhard) z wiedeńskiego wydziału zabójstw. Alex oraz jego współpracownicy - Leo Graf (Gerhard Zemann), Christian Boeck (Heinz Weixelbraun) i Peter Hoellerer (Wolf Bachofner) - rozwiązują zagadki kryminalne, wykorzystując zdobyte doświadczenie zawodowe. Tymczasem Rex kieruje się zawsze psią intuicją, dzięki której potrafi rozpoznać przestępców nawet na odległość.

W tym odcinku

Wiedeńska policja rozpoczyna śledztwo w sprawie serii napadów na supermarkety i banki. Problem w tym, że podczas każdego rozboju napastnik ma inny ubiór, co bardzo utrudnia jego identyfikację. Nadzieją okazuje się Rex i jego niezawodny węch. Trop prowadzi funkcjonariuszy do ogrodu zoologicznego. Okazuje się jednak, że przestępca nie zamierza poddać się bez walki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)