Komisarz Alex 8: Śmiertelna fascynacja (95)

Komisarz Alex 8: Śmiertelna fascynacja (95)

serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Beata Fido, Ireneusz Czop
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Policjanci znajdują zwłoki młodej samobójczyni. Śledztwo naprowadza ich na trop Nietzschego, który manipuluje nastolatkami w zbrodniczym celu. Zespół Orlicza prowadzi rozpoczyna wyścig z czasem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Policjanci znajdują zwłoki młodej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Ekipa Orlicza postanawia bliżej przyjrzeć się tej sprawie. W toku śledztwa funkcjonariusze trafiają na trop niejakiego Nietzschego, który przygotowuje plan zagrażający wielu nastolatkom. Okazuje się, że potrafi on doskonale manipulować młodymi ludźmi, zaś skutki mogą okazać się nawet śmiertelne. Zespół Orlicza rozpoczyna dramatyczny wyścig z czasem. Aby śledztwo się powidło, przydadzą się umiejętności wszystkich członków ekipy, w tym nowej profilerki Marty. Tymczasem niebezpieczny Nietzsche jest coraz bliżej zrealizowania swojego nikczemnego planu. Orlicz i jego współpracownicy zrobić wszystko, aby go zburzyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)