Komisarz Alex 8: Przypadkowy strzał (101)

Komisarz Alex 8: Przypadkowy strzał (101)

serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Beata Fido, Ireneusz Czop
Reżyseria:Sławomir Fabicki
W skrócie:Nastoletnia Kasia znajduje na strychu w swoim nowym domu pistolet. Kolega namawia ją, by zrobili sobie z nim sesję zdjęciową. Wtedy przypadkiem pada strzał, od którego ginie bezdomny człowiek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Kasia i Cezary urządzają sobie sesję zdjęciową na placu budowy. Chłopak proponuje pozowanie z pistoletem i przypadkiem... pada strzał. Ginie bezdomny człowiek, który krył się nieopodal. Para nastolatków ucieka z miejsca zbrodni, gubiąc po drodze kilka rzeczy. Ukrywają pistolet tam, gdzie go znaleźli: na strychu w nowym domu Kasi. Tymczasem ciało bezdomnego znajduje Krystyna. Ekipa Orlicza rozpoczyna śledztwo. Ślady wskazują, że sprawca miał cukrzycę. Okazuje się też, że pistolet był wielokrotnie używany w napadach rabunkowych, wobec których toczy się równoległe śledztwo. Kasia wyznaję swemu ojcu, Krzysztofowi, całą prawdę. Mężczyzna wraz ze swoim wspólnikiem chcą pozbyć się Krystyny, aby zatrzeć wszystkie ślady. Jego kompan ma jednak własne plany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)