Komisarz Alex 8: Do ostatniego pocisku (99)

Komisarz Alex 8: Do ostatniego pocisku (99)

serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Antoni Pawlicki, Arkadiusz Detmer, Agnieszka Więdłocha, Beata Fido
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Ekipa Orlicza bada sprawę zabójstwa dwóch policjantów. Trop prowadzi do Karola Musiałkiewicza, byłego wojskowego. Pozostawione ślady świadczą, że zabójca jest ranny. Wkrótce zaczyna się pościg.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Ekipa Orlicza bada sprawę zabójstwa dwóch policjantów. Trop prowadzi do Karola Musiałkiewicza, byłego wojskowego. Komisarz wraz z Ewą udają się do domu podejrzanego. Funkcjonariuszka wpada w pułapkę zastawioną na intruzów i zostaje ranna. Trafia do szpitala. Tymczasem Marta z Puchałą prześwietlają przeszłość Musiałkiewicza. Z zebranych informacji wynika, że mają do czynienia z nieobliczalnym, wręcz psychopatycznym mordercą. Pozostawione na miejscu zbrodni ślady świadczą o tym, że zabójca jest ranny, więc policjanci sprawdzają pobliskie szpitale. Marta rozpoznaje w przechodzącym korytarzem mężczyźnie Musiałkiewicza. Zaczyna się pościg. Podejrzany pojawia się na budowie, na której pracuje jego była partnerka Ilona. Zamierza ją zabić, a potem odebrać sobie życie. Policjanci mają niewiele czasu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)