Komisarz Alex 8: Czarownice (94)

Komisarz Alex 8: Czarownice (94)

serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Antoni Pawlicki, Beata Fido, Agnieszka Więdłocha, Leon Charewicz
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:W opuszczonej kotłowni znaleziono zwłoki Iwony Błasiak. Niebawem w parku policjanci odnajdują ciało kolejnej kobiety. Ekipa Orlicza nie ma wątpliwości, że w Łodzi grasuje seryjny morderca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

W opuszczonej kotłowni znaleziono zwłoki Iwony Błasiak. Okazuje się, że została ona uduszona. Niebawem w parku policjanci odnajdują ciało kolejnej kobiety. Ekipa Orlicza nie ma wątpliwości, że w Łodzi grasuje seryjny morderca. Ofiary są w podobnym wieku, a zabójca pozostawia na miejscu zbrodni symbole, prowadząc tym samym z policją swoistą grę. Do zespołu Orlicza dołącza komisarz Marta Grabska. Jej pewność siebie od razu powoduje konflikt z Ewą. Niebawem trop prowadzi policjantów do Łukasza Mielcarza, pomocnika w antykwariacie, którego klientkami były zamordowane kobiety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)