Komisarz Alex 7: Wilcze jagody (91)

Komisarz Alex 7: Wilcze jagody (91)

serial kryminalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Antoni Pawlicki, Piotr Rogucki, Magdalena Walach, Michał Mikołajczak
Reżyseria:Sławomir Fabicki
W skrócie:Michał, Lucyna i Ryszard dowiadują się, że wytypowano ich do nagród finansowych. Radość przyjaciół burzy informacja o śmierci piosenkarki. Leon ustala, że zmarła wskutek zatrucia wilczą jagodą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy, Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), stawiają czoła wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Michał, Lucyna i Ryszard dowiadują się, że komendant wytypował ich do nagród finansowych. Funkcjonariusze są zachwyceni. Puchała planuje wydać pieniądze na podróż do Toskanii, ale żona przypomina mu o niezbędnym remoncie mieszkania. Radość przyjaciół burzy informacja w radiu o tajemniczej śmierci młodej, bardzo popularnej piosenkarki, Meli. Podczas sekcji zwłok Leon ustala, że zmarła ona na skutek zatrucia wilczą jagodą. Policjanci rozpoczynają dochodzenie. W gronie podejrzanych są partner wokalistki, Daniel Stawski oraz jej były chłopak, aktor teatralny.

Występują (pokaż wszystkich)

x