x
Komisarz Alex 6: Powstały z martwych (70)

Komisarz Alex 6: Powstały z martwych (70)

serial kryminalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Antoni Pawlicki, Katarzyna Cynke, Magdalena Walach, Piotr Borowski
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Puchała przysięga, że odnajdzie zabójcę kolegi. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna tropił nieuchwytnego złodzieja. Nie zrezygnował nawet, gdy przestępcę uznano za zmarłego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, których w pracy wspiera dzielny owczarek niemiecki, Alex. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Orlicz (Antoni Pawlicki), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop).

W tym odcinku

Na śmietniku zostają znalezione zwłoki policjanta, przyjaciela Puchały z dawnych lat, Janka Mazura. Funkcjonariusz przysięga, że odnajdzie zabójcę kolegi. Orlicz postanawia mu pomóc. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna od lat tropił nieuchwytnego złodzieja, Boyko Kryńskiego. Nie zrezygnował nawet, gdy przestępca został uznany za zmarłego. Jako jedyny nie wierzył w jego śmierć. Wkrótce wychodzi na jaw, że miał rację. Okazuje się, że poszukiwany przez niego kryminalista właśnie przyjechał do Polski po pobycie w Ameryce Południowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)