x
Komisarz Alex 5: Okrutna prawda (54)

Komisarz Alex 5: Okrutna prawda (54)

serial kryminalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Andrzej Mastalerz, Ireneusz Czop
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Zespół Orlicza bada okoliczności napadu na sklep jubilerski. Przestępca postrzelił ekspedientkę Martynę. Podczas pobytu kobiety w szpitalu jej były mąż przejmuje opiekę nad ich synem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Aleksa, rozwiązują zagadki kryminalne i walczą z przestępczością. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego współpracownicy, podkomisarze Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), wraz z dzielnym czworonogiem stawiają czoła porywaczom, złodziejom, zamachowcom i mordercom. Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Zespół Orlicza bada okoliczności napadu na sklep jubilerski. Sprawca zajścia postrzelił ekspedientkę Martynę Bednarz. Kobieta trafia do szpitala. Oglądając nagrania z monitoringu, śledczy odkrywają, że poszkodowana znała napastnika. Podejrzewają, że był nim właściciel sklepu, mający poważne problemy finansowe. Nie ma jednak żadnych niezbitych dowodów jego winy. Tymczasem były mąż Martyny, Wiktor, podczas pobytu żony w klinice przejmuje opiekę nad ich kilkuletnim synem Adasiem. Mężczyzna, niespełniony pianista, wierzy, że uda mu się rozwinąć talent muzyczny chłopca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)