Komisarz Alex 4: Więzy krwi (45)
Występują: | Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Urszula Grabowska, Ireneusz Czop |
---|---|
Reżyseria: | Krzysztof Lang |
W skrócie: | Ludwik Mróz ginie od strzału w głowę. Puchała i Orlicz wkrótce odkrywają, że zabójstwo popełniono dokładnie tak, jak w swej nowej książce opisała morderstwo córka Ludwika, Katarzyna. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
wtorek, 1 lipca za 13 dni |
13:20 | TVP HD (z napisami) |
Opis
Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Aleksa, rozwiązują zagadki kryminalne i walczą z przestępczością. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego współpracownicy, podkomisarze Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), wraz z dzielnym czworonogiem stawiają czoła porywaczom, złodziejom, zamachowcom i mordercom. Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.
W tym odcinku
Gość ośrodka sportowego, Ludwik Mróz, ginie od strzału w głowę. Mężczyzna był niegdyś wpływowym prokuratorem. Choć sprawcy próbowali upozorować samobójstwo, zrobili to dość nieudolnie. Leon jest pewien, że Mróz został zamordowany. Niebawem na miejsce przybywają również Puchała i Orlicz wraz z Aleksem. Pies prowadzi funkcjonariuszy na pobliskie pole golfowe. Wkrótce okazuje się, że zbrodnię popełniono dokładnie tak, jak w swej nowej książce opisała morderstwo córka Ludwika, Katarzyna (Urszula Grabowska). Treść powieści znała dotąd jedynie autorka oraz jej wydawca i kochanek Tomasz (Krzysztof Wieszczek). Policjanci zatrzymują się w hotelu, by lepiej przyjrzeć się przebywającym tam ludziom. Podejrzewają, że morderca znajduje się na liście gości ośrodka.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Antoni Pawlicki
jako komisarz Michał Orlicz -
Magdalena Walach
jako podkomisarz Lucyna Szmidt -
Urszula Grabowska
jako Katarzyna Mróz -
Ireneusz Czop
jako podkomisarz Ryszard Puchała -
Krzysztof Wieszczek
jako Tomasz Gruber -
Janusz Chabior
jako patolog Leon Berger -
Przemysław Stippa
jako Piotr Sawicki -
Wiktor Loga-Skarczewski
jako Mirosław Klepacz -
Anna Janik
jako recepcjonistka -
Sławomir Sośnierz
jako Ludwik Mróz -
Mirosława Biegańska
jako staruszka -
Anna Jałmużny
jako staruszka -
Tomasz Żarnoch
jako kelner
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Lang reżyseria
Zobacz także
- Agenci NCIS 15: Więzy krwi (13) - serial sensacyjny - sobota, 21 czerwca 15:05
- Komisarz Alex 4: Zemsta (40) - serial kryminalny - środa, 25 czerwca 13:20
- Ktoś ma coś do ukrycia 2: Więzy krwi (3) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 25 na 26 czerwca 3:35
- Komisarz Alex 4: Niebezpieczne związki (41) - serial kryminalny - czwartek, 26 czerwca 13:20
- Więzy krwi - dramat kryminalny - czwartek, 26 czerwca 23:20
- Komisarz Alex 4: Pogrzebana żywcem (42) - serial kryminalny - piątek, 27 czerwca 13:20
- Komisarz Alex 4: Człowiek bez twarzy (43) - serial kryminalny - sobota, 28 czerwca 13:20
- Malanowski i partnerzy: Więzy krwi (737) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 29 czerwca 6:00
- Komisarz Alex 4: Podglądacz (44) - serial kryminalny - poniedziałek, 30 czerwca 13:20