Komisarz Alex 3: Zabójcza namiętność (27)
| Występują: | Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jakub Wesołowski, Daniel Olbrychski |
|---|---|
| Reżyseria: | Robert Wichrowski |
| W skrócie: | Trwa proces Modliszki oskarżonej o współudział w zabójstwie męża. Wkrótce Modliszka zostaje odbita z konwoju przez zamaskowanego mężczyznę. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Jest on następcą Marka Bromskiego (Kuba Wesołowski), który został zastrzelony podczas jednej z akcji z rąk seryjnego zabójcy. W codziennej służbie Orliczowi pomagają podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i starszy aspirant Ryszard Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.
W tym odcinku
Trwa proces łódzkiej Modliszki, Darii Wolańskiej, która jest oskarżana o współudział w zabójstwie męża. Na sali sądowej podczas odczytywania wyroku obecny jest Bromski, który doprowadził do zatrzymania i skazania kobiety. Przed opuszczeniem budynku zabójczyni grozi komisarzowi. Niedługo później konwój, którym transportowana jest Wolańska zostaje napadnięty. Zamaskowany mężczyzna terroryzuje strażników i odbija więźniarkę. Bromski rozpoczyna poszukiwania. W gronie osób podejrzewanych o atak na policjantów są dziennikarz i pracownik aresztu, których Modliszka rozkochała w sobie. Wkrótce komisarzowi zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Magdalena Walach
jako podkomisarz Lucyna Szmidt -
Ireneusz Czop
jako starszy aspirant Ryszard Puchała -
Jakub Wesołowski
jako komisarz Marek Bromski -
Daniel Olbrychski
jako Gustaw Majer -
Anna Przybylska
jako Daria Wolańska -
Janusz Chabior
jako patolog Leon Berger -
Marek Kałużyński
jako Paweł Jaworski -
Sylwia Juszczak
jako Ewa Jaworska -
Jakub Wieczorek
jako Hubert Domagała -
Marcin Tyrol
jako Andrzej Janek -
Robert Popławski
jako ochroniarz -
Weronika Kursa
jako Ola Matecka -
Bolesław Abart
jako sędzia -
Sławomir Holland
jako prokurator -
Krzysztof Gosławski
jako policjant -
Sławomir Milczarek
jako technik policyjny -
Tomasz Maliszewski
jako dowódca antyterrorystów -
Bartłomiej Jastrzębski
jako snajper -
Robert Masłowski
jako antyterrorysta -
Brunon Podwysocki
jako ochroniarz -
Marta Dąbrowska
jako laborantka Beata Fabicka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Robert Wichrowski
reżyseria
Zobacz także
- Komisarz Alex 3: Anioł Stróż na czterech łapach (30) - serial kryminalny - środa, 7 stycznia 8:40
- Komisarz Alex 3: Mord a la carte (31) - serial kryminalny - środa, 7 stycznia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Komisarz Alex 3: Śmierć Bromskiego (32) - serial kryminalny - czwartek, 8 stycznia 15:30 i 1 późniejsza emisja
- Komisarz Alex 3: Nowy (33) - serial kryminalny - piątek, 9 stycznia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Komisarz Alex 3: Kolekcjoner lalek (34) - serial kryminalny - poniedziałek, 12 stycznia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Komisarz Alex 3: Diagnoza: morderstwo (35) - serial kryminalny - wtorek, 13 stycznia 15:30 i 1 późniejsza emisja
- Komisarz Alex 3: W hipnozie (36) - serial kryminalny - środa, 14 stycznia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Komisarz Alex 3: Miasto w strachu (37) - serial kryminalny - czwartek, 15 stycznia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Komisarz Alex 3: Dlaczego Romeo zginął (38) - serial kryminalny - piątek, 16 stycznia 15:40 i 1 późniejsza emisja
- Komisarz Alex 3: Krwistoczerwone róże (39) - serial kryminalny - poniedziałek, 19 stycznia 15:40
