×
Komisarz Alex 21: Obława (261)

Komisarz Alex 21: Obława (261)

serial kryminalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Marcin Rogacewicz, Monika Szufladowicz, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Piotr Bondyra
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Ochroniarz napada na bank. Terroryzuje personel bombą w walizce. Niebawem w lesie pod Łodzią zostają znalezione jego zwłoki. Pojawiają się dowody na to, że mężczyzna nie odebrał sobie życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 lipca
za 6 dni
0:25 TVP Seriale (z napisami)
poniedziałek, 29 lipca
za 8 dni
15:35 TVP Seriale (z napisami)
wtorek, 30 lipca
za 9 dni
8:35 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Andrzej Sochoń (Jacek Knap) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido), Agata Król (Monika Szufladowicz) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Paweł Kozera (Marcin Rogacewicz), który zastąpi Sochonia.

W tym odcinku

Ochroniarz Jańczyk dokonuje napadu na bank, w którym pracuje. Terroryzuje personel bombą w walizce i ucieka z pieniędzmi. Bogna natychmiast organizuje poszukiwania zbiega, ale zespół szybko staje przed jeszcze większym wyzwaniem. Okazuje się, że rok wcześniej Jańczyk rozwiódł się z żoną i otrzymał prawo do kontaktów z synem Piotrusiem. Chłopiec, który przebywał właśnie był pod opieką ojca, zniknął. Pojawia się podejrzenie, że uprowadził go Jańczyk, który według zeznań matki nie mógł zaakceptować decyzji sądu o rozdzieleniu go od syna. Gutek odkrywa też, że był pod opieką poradni zdrowia psychicznego. Niebawem w lesie pod Łodzią zostaje znaleziony samochód z jego zwłokami. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo. Funkcjonariusze rozpoczynają intensywne poszukiwania Piotrusia. Bogna organizuje przeszukanie lasu, ale Leon kieruje śledztwo na nowe tory. Znajduje dowody na to, że mężczyzna nie mógł sam odebrać sobie życia. Tymczasem Alex zwraca uwagę Artura na drobiny zaprawy murarskiej na butach denata. Badania wykazują, że to specjalistyczna zaprawa, służąca do renowacji starych budynków. Ekipa postanawia sprawdzić firmy, które jej używają. Na parkingu spotykają partnera żony Jańczyka. Jego buty wzbudzają zainteresowanie Alexa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także