x
Komisarz Alex 18: Żegnaj (226)

Komisarz Alex 18: Żegnaj (226)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Czerwiński, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Piotr Bondyra
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Na torze kartingowym zostaje znalezione ciało Edwarda Dębickiego, zamożnego przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej. Początkowe podejrzenia, że to samobójstwo, szybko stają się bezpodstawne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Na torze kartingowym zostaje znalezione ciało Edwarda Dębickiego, zamożnego przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej. Początkowe podejrzenia, że to samobójstwo, szybko stają się bezpodstawne. Okazuje się, że poprzedniego wieczoru na torze odbyła się impreza urodzinowa syna ofiary. W jej trakcie doszło do kłótni pomiędzy Dębickim a jego wspólnikiem, Mariuszem Wroną. Sprzeczka skończyła się zwolnieniem jednego z pracowników toru. Mężczyzna, który stracił pracę, ukrywa się przed policją. Staje się głównym podejrzanym w sprawie. Tymczasem funkcjonariusze odkrywają, iż Mariusza Wronę i byłą żoną Dębickiego łączy pewna tajemnica. Świadczą o tym znalezione przez Gutka maile od prywatnego detektywa. Wychodzi również na jaw, że z domu denata zginęła kasetka z kosztownościami. Nowa komendant, Bogna Bugaj, rozpoczyna zapowiadaną ewaluację podległych jej policjantów. Na pierwszy ogień idzie najmłodsza stażem Jagoda. Niebawem Marta nakrywa Bognę na zagadkowej rozmowie telefonicznej zwiastującej zmiany w komendzie.

Występują (pokaż wszystkich)