x
Komisarz Alex 18: Stary znajomy (228)

Komisarz Alex 18: Stary znajomy (228)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Czerwiński, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Piotr Bondyra
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Zamordowano właścicielkę apteki. Wilczak i Bogna podejrzewają jej byłego pracownika, Pawła Juraszka. Zwolniono go dyscyplinarnie za wykradanie relanium. Alex doprowadza śledczych do mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Zostaje zamordowana właścicielka apteki, Sylwia Wojtal. Wilczak i Bogna podejrzewają jej byłego pracownika, Pawła Juraszka. Zwolniono go dyscyplinarnie za wykradanie relanium. Alex doprowadza śledczych do mężczyzny. Bogna jest w trakcie testowania wydajności zespołu. Nadkomisarz Marta podejrzewa, że nowa szefowa szykuje im jakąś niespodziankę. Prosi komendanta, żeby użył swoich kontaktów i dowiedział się, co planuje Bogna. Tymczasem on, jako słomiany wdowiec po wyjeździe Izy, częściej niż zwykle odwiedza starych znajomych. Gutek przeżywa oddelegowanie Jagody do Akademii FBI. W śledztwie pojawia się kolejny trop. Zamordowana Sylwia Wojtal była szantażowana przez mężczyznę poznanego na szybkiej randce. Wilczak i Bogna udają się do klubu, by to zbadać. Dzięki Alexowi udaje się zatrzymać szantażystę. Niebawem okazuje się, że zabito emerytowanego prokuratora, dawnego kolegę komendanta. Prowadzili razem wiele spraw. Policjanci muszą sprawdzić, co łączy oba zabójstwa i czy przypadkiem ich przełożonemu również nie zagraża niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)