x
Komisarz Alex 18: Ostatnie starcie (217)

Komisarz Alex 18: Ostatnie starcie (217)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Czerwiński, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Bartosz Porczyk, Beata Fido
Reżyseria:Monika Jordan-Młodzianowska
W skrócie:Ochman, który zlecił morderstwo żony Wilczaka i ranił Alexa, popełnia kolejną zbrodnię. By zmylić policję, postanawia zmienić tożsamość. W tym celu potrzebuje odcisków palców innej osoby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 6 czerwca
dziś
2:40 TVP Polonia (z napisami)
czwartek, 8 czerwca
pojutrze
20:30 TVP Seriale (z napisami)
wtorek, 13 czerwca
za 7 dni
15:30 TVP Seriale
środa, 14 czerwca
za 8 dni
0:25 TVP Seriale
środa, 14 czerwca
za 8 dni
8:30 TVP Seriale

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Ochman, który zlecił morderstwo żony Wilczaka i ranił Alexa, popełnia kolejną zbrodnię. By zmylić policję, postanawia zmienić tożsamość. W tym celu potrzebuje odcisków palców innej osoby. Nowa szefowa funkcjonariuszy, Bogna, uważa, że uda się złapać biznesmena tylko wtedy, gdy pozbawi się go pomocy kompanów - dawnych wspólników w interesach. Przełożona uważa, że Adam zbyt emocjonalnie podchodzi do sprawy. Zleca mu zajęcie się przypadkiem zwłok, które znaleziono bez dłoni w lesie. Nie wie, że to ofiara Ochmana. Tymczasem diler o pseudonimie Badyl odmawia Ochmanowi wsparcia. Wściekły Rafał w odwecie organizuje napad na jego transport narkotyków. Badyl nie pozostaje mu dłużny i porywa jego żonę i dziecko. W końcu dochodzi do konfrontacji Wilczaka z Ochmanem w kryjówce biznesmena.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także