x
Komisarz Alex 18: Handlarz śmierci (229)

Komisarz Alex 18: Handlarz śmierci (229)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Czerwiński, Katarzyna Wuczko, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Kamil Szeptycki
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Pola, autorka kryminalnego bloga, opowiada Gutkowi o zabójstwie Olgi Chojnackiej. Ginie świadek, który pogrążył zeznaniami byłego chłopaka ofiary. Niebawem dochodzi do kolejnego morderstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Autorka kryminalnego bloga, Pola, opowiada Gutkowi o zabójstwie Olgi Chojnackiej. Morderca kobiety, jej były chłopak Jakub, został schwytany i osądzony i wydaje się, że ekipa Wilczaka nie ma tu nic do roboty. Kiedy jednak ginie Fąfel, świadek, który pogrążył zeznaniami Jakuba, policjanci postanawiają przyjrzeć się starej sprawie. Pola dorabia, opiekując się zwierzętami pod nieobecność ich właścicieli. Zajmuje się teraz wilczurem Piratem, łudząco podobnym do Aleksa. Prowadzi przy tym prywatne śledztwo dotyczące śmierci Chojnackiej, w którym pomaga jej Michał, brat skazanego. Oboje zbliżają się do siebie i zostają parą. Niebawem dochodzi do kolejnego morderstwa. Tym razem ofiarą jest zabójca Fąfla. Funkcjonariusze podejrzewają, że wpis na blogu Poli doprowadził do tego, iż teraz prawdziwy morderca Olgi chce pozbyć się świadków mogących mieć jakikolwiek wpływ na rozwój śledztwa. W obawie o bezpieczeństwo Poli Gutek i Wilczak podmieniają Pirata na Aleksa. Okazuje się to właściwym posunięciem, ponieważ życie dziewczyny jest zagrożone. Tymczasem w wydziale następuje rewolucja kadrowa. Wilczak ma zostać szefem dochodzeniówki. Niespodziewanie inicjatorka jego awansu, Bogna, będzie musiała prosić komisarza o pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)