x
Komisarz Alex 18: Czwarta kreska (225)

Komisarz Alex 18: Czwarta kreska (225)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Michał Kitliński, Wojciech Czerwiński, Julia Wilczewska, Sylwia Juszczak-Krawczyk
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Prokurator zostaje znaleziony martwy. Okoliczności wskazują na samobójstwo, ale Leon ma wątpliwości. Wkrótce ekipa Wilczaka zatrzymuje byłego więźnia, który zapowiadał zemstę na oskarżycielu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Prokurator Zarębski zostaje znaleziony martwy w swoim garażu z raną na skroni i pistoletem w ręce. Okoliczności wskazują na samobójstwo, ale Leon ma wątpliwości. Według niego ktoś inny oddał śmiertelny strzał. Podczas oględzin miejsca zbrodni okazuje się, że na ścianie namalowane są farbą cztery kreski. Jedna z nich jest przekreślona. Wkrótce ekipa Wilczaka zatrzymuje byłego więźnia. Zapowiadał zemstę na Zarębskim, który był jego oskarżycielem. Niebawem przychodzi informacja o kobiecie powieszonej w lesie. Na pniu drzewa także znajdują się kreski. Tym razem przekreślone są już dwie z czterech. Policjanci łączą obie sprawy i typują mordercę. Ruszają za nim w pościg, a jednocześnie muszą ochronić kolejne potencjalne ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)