x
Komisarz Alex 14: Zakonnik (170)

Komisarz Alex 14: Zakonnik (170)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Maria Mamona, Magdalena Walach, Tadeusz Bradecki
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Ginie zatrudniona w bibliotece Krystyna Ejsmont, która samotnie wychowywała małą Alicję. Górski przypuszcza, że dziewczynka widziała mordercę. Dziecko wyjawia, że krzywdę jej matce wyrządził zakonnik.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

W trakcie burzowej nocy ginie Krystyna Ejsmont. Zatrudniona w bibliotece kobieta samotnie wychowywała małą Alicję. Z grona podejrzanych zostaje wykluczony ojciec dziecka, który przebywa aktualnie w Argentynie. Górski przypuszcza, że dziewczynka widziała mordercę. Ta wyjawia, że krzywdę jej matce wyrządził zakonnik. Policjanci nie wiedzą, jak należy interpretować te słowa. Postanawiają przyjrzeć się bliżej współpracownikom ofiary. Ustalają, że zamordowana zajmowała się siedemnastowiecznym księgozbiorem należącym do bonifratrów. Niebawem dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo nabiera tempa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)