Komisarz Alex 14: Dogrywka (166)

Komisarz Alex 14: Dogrywka (166)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Magdalena Walach, Beata Fido, Piotr Bondyra
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Prezes klubu rugby RC Orzeł zostaje znaleziony martwy. Z gabinetu zginął zabytkowy medal olimpijski. Świadek widział przebywającego w nocy na terenie ośrodka Rudziana, który był w konflikcie z ofiarą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Alfred Szymski, prezes klubu rugby RC Orzeł, zostaje znaleziony martwy z raną kłutą szyi. Z gabinetu, w którym znajdowało się ciało, zginął zabytkowy medal olimpijski. Świadek widział przebywającego w nocy na terenie ośrodka zawodnika Mateusza Rudziana, który był w otwartym konflikcie z ofiarą. Mężczyzna odpiera zarzuty, jakoby miał coś wspólnego z zabójstwem. Jednak podczas przeszukania policjanci odkrywają w jego samochodzie skradziony medal. Następuje diametralny zwrot w śledztwie, gdy w willi Szymskiego zostaje odnaleziona teczka wypełniona gotówką oraz pendrive z nagraniami rozmów gangstera Merczaka z niezidentyfikowana osobą na temat ustawiania meczów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)