Komisarz Alex 14: Artyści podrywu (171)

Komisarz Alex 14: Artyści podrywu (171)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Magdalena Walach, Beata Fido, Piotr Bondyra
W skrócie:Marcel Suchy, wykładowca szkoły uwodzenia dla mężczyzn, zostaje zamordowany. Policjanci ustalają, że porzucił on ciężarną partnerkę i wdał się w romans, który miał mu pomóc w karierze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Zostaje zamordowany Marcel Suchy, mistrz sztuki uwodzenia i wykładowca szkoły dla mężczyzn chcących poznać jej tajniki. Policjanci podejrzewają, że sprawca był w emocjonalny sposób związany z ofiarą i szukają winnego wśród najbliższych denata. Odkrywają, że Marcel rozkochiwał w sobie kobiety po to, by je następnie wykorzystać. Mężczyzna porzucił ciężarną partnerkę i wdał się w romans ze starszą od siebie właścicielką studia fonograficznego w nadziei, że wyda ona jego debiutancką płytę i pomoże w karierze. W toku śledztwa na jaw wychodzą fakty, które rzucają podejrzenie na obie upokorzone i zazdrosne o siebie kobiety. Wątpliwości śledczych wzbudza też osoba muzyka Allana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także