Komisariat: Szansa (19)

Komisariat: Szansa (19)

4.4/10
telenowela dokumentalna Polska 2017   od 12 lat
Występują:Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Konrad Marszałek
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Przechodzień znajduje zwłoki Basi Ratajczak. Ofiara była kuzynką żony przestępcy, którego tropi warszawska policja. Aspirant Kurpisz podejrzewa, że śmierć kobiety ma związek z mafijną działalnością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusze kryminalni każdego dnia prowadzą bardzo żmudne śledztwa, by schwytać niebezpiecznych przestępców. W wyjaśnianiu skomplikowanych zagadek pomagają im technicy policyjni i stali informatorzy. Do zespołu śledczych należą: komisarz Krzysztof Maj (Sebastian Wątroba), komisarz Aneta Polakowska (Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Serial powstał na kanwie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Nie zabraknie w nim również szczegółów z życia prywatnego śledczych.

W tym odcinku

Pewien przechodzień znajduje zwłoki Basi Ratajczak. Ofiara była kuzynką żony groźnego przestępcy, Grzegorza Synala, którego tropi warszawska policja. Aspirant Kurpisz podejrzewa, że śmierć Basi ma związek z jego mafijną działalnością. Aneta Polakowska studzi jednak emocje kolegi. Policjanci sprawdzają wszystkie tropy w sprawie. Podejrzenie o zbrodnię pada na zazdrosnego chłopaka Basi. Okazuje się też, że ofiara marzyła o karierze aktorki. Aneta postanawia działać pod przykrywką, by schwytać prawdziwego mordercę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także