Komisariat: Siostry (26)

Komisariat: Siostry (26)

4.4/10
telenowela dokumentalna Polska 2017   od 12 lat
Występują:Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Konrad Marszałek
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Na komisariat zgłasza się ofiara gwałtu. Pod nieobecność komisarz Polakowskiej komendant przydziela sprawę Lidii Staniec. Wychodzi na jaw, że poszukiwany mężczyzna ma na koncie więcej napaści.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusze kryminalni każdego dnia prowadzą bardzo żmudne śledztwa, by schwytać niebezpiecznych przestępców. W wyjaśnianiu skomplikowanych zagadek pomagają im technicy policyjni i stali informatorzy. Do zespołu śledczych należą: komisarz Krzysztof Maj (Sebastian Wątroba), komisarz Aneta Polakowska (Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Serial powstał na kanwie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Nie zabraknie w nim również szczegółów z życia prywatnego śledczych.

W tym odcinku

Na komisariat zgłasza się Oliwia Jackiewicz, która twierdzi, że padła ofiarą gwałciciela. Pod nieobecność komisarz Polakowskiej komendant przydziela sprawę Lidce Staniec. Z pomocą Wojtka aspirantka szybko ustala, że może chodzić o seryjnego gwałciciela, bo na policję zgłosiła się jeszcze jedna ofiara. Podejrzenie pada na mężczyznę notowanego wcześniej za próbę gwałtu. Po dokładnym przeanalizowaniu przez szefa laboratorium kryminalistycznego jego zakrwawionej bluzy, policjanci wpadają na nowy trop. Lidka staje przed trudnym wyborem, ale musi odkryć prawdę o gwałcicielu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także