Komisariat: Psychopata (18)

Komisariat: Psychopata (18)

4.4/10
telenowela dokumentalna Polska 2017   od 12 lat
Występują:Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Konrad Marszałek
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Na podwarszawskim osiedlu domów jednorodzinnych starsza kobieta znajduje zmasakrowanego martwego psa. Komisarz Maj podejrzewa, że sprawca może zagrażać ludziom. Podejrzany jest listonosz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusze kryminalni każdego dnia prowadzą bardzo żmudne śledztwa, by schwytać niebezpiecznych przestępców. W wyjaśnianiu skomplikowanych zagadek pomagają im technicy policyjni i stali informatorzy. Do zespołu śledczych należą: komisarz Krzysztof Maj (Sebastian Wątroba), komisarz Aneta Polakowska (Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Serial powstał na kanwie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Nie zabraknie w nim również szczegółów z życia prywatnego śledczych.

W tym odcinku

Na podwarszawskim osiedlu domów jednorodzinnych starsza kobieta odkrywa zmasakrowane zwłoki psa. Komisarz Maj uważa, że sprawca może być odpowiedzialny za krzywdę nie tylko innych zwierząt, ale i ludzi. W sprawę angażuje się Lidia Staniec. Prywatnie działa ona na rzecz towarzystw opieki nad zwierzętami. Jedynym podejrzanym staje się listonosz, stary kawaler, który nie raz groził sąsiadce, że zrobi porządek z jej psem. Niebawem kobieta, która poinformowała policje o zwłokach, znika bez śladu. Tocząc walkę z czasem, policjanci odkrywają ślady innych zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także