Komisariat: Prawdziwy policjant (52)

Komisariat: Prawdziwy policjant (52)

4.5/10
telenowela dokumentalna Polska 2017   od 12 lat
Występują:Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Konrad Marszałek
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Mężczyzna zeznaje, że padł ofiarą fałszywego policjanta drogówki. Okazuje się, że konto na wystawionym mandacie należy do fundacji charytatywnej. Polakowska pracuje też nad sprawą gwałtów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusze kryminalni każdego dnia prowadzą bardzo żmudne śledztwa, by schwytać niebezpiecznych przestępców. W wyjaśnianiu skomplikowanych zagadek pomagają im technicy policyjni i stali informatorzy. Do zespołu śledczych należą: komisarz Krzysztof Maj (Sebastian Wątroba), komisarz Aneta Polakowska (Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Serial powstał na kanwie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Nie zabraknie w nim również szczegółów z życia prywatnego śledczych.

W tym odcinku

Pewien mężczyzna zeznaje na komisariacie, że padł ofiarą fałszywego policjanta drogówki. Okazuje się, że konto na wystawionym mandacie należy do fundacji charytatywnej. Polakowska pracuje też nad sprawą gwałtów, dokonywanych prawdopodobnie przez tę samą osobę. Podczas akcji zatrzymania sprawcy policjanci spotykają się z fałszywym policjantem, który pomaga Polakowskiej w ujęciu przestępcy. Aspirant Kurpisz proponuje Anecie wieczorne wyjście na kręgle, by zapomniała o rozstaniu z narzeczonym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także