Komisariat: Piłka w grze (53)

telenowela dokumentalna Polska 2017   od 12 lat
Występują:Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Konrad Marszałek
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Mikołaj traci przytomność podczas treningu na boisku piłkarskim. W ciężkim stanie trafia do szpitala. Rodzice chłopaka proszą komisarza Maja o ustalenie, kto podał ich synowi środki dopingujące.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusze kryminalni każdego dnia prowadzą bardzo żmudne śledztwa, by schwytać niebezpiecznych przestępców. W wyjaśnianiu skomplikowanych zagadek pomagają im technicy policyjni i stali informatorzy. Do zespołu śledczych należą: komisarz Krzysztof Maj (Sebastian Wątroba), komisarz Aneta Polakowska (Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Serial powstał na kanwie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Nie zabraknie w nim również szczegółów z życia prywatnego śledczych.

W tym odcinku

17-letni Mikołaj Jaworski traci przytomność podczas treningu na boisku piłkarskim i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Rodzice chłopaka proszą komisarza Maja o ustalenie, kto podał ich synowi niebezpieczne środki dopingujące. Podejrzenia padają na lekarza klubowego. W przeszłości był on podejrzewany o podawanie dopingu zawodnikom. Tymczasem Krzysztof Maj wpada na trop Igora Stachury - znajomego Mikołaja z siłowni. Śledczy muszą ustalić, czy to on sprzedał chłopcom groźne substancje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także