Komisariat: Niebieski wieloryb (25)

Komisariat: Niebieski wieloryb (25)

4.4/10
telenowela dokumentalna Polska 2017   od 12 lat
Występują:Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Konrad Marszałek
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Pojawia się kolejna ofiara internetowej gry. Policjanci docierają do mężczyzny, który ma motyw i okazję, by mścić się na internautach. Tymczasem pewnej młodej osobie grozi niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusze kryminalni każdego dnia prowadzą bardzo żmudne śledztwa, by schwytać niebezpiecznych przestępców. W wyjaśnianiu skomplikowanych zagadek pomagają im technicy policyjni i stali informatorzy. Do zespołu śledczych należą: komisarz Krzysztof Maj (Sebastian Wątroba), komisarz Aneta Polakowska (Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Serial powstał na kanwie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Nie zabraknie w nim również szczegółów z życia prywatnego śledczych.

W tym odcinku

Maks Łukasik jest kolejną, niemal śmiertelną ofiarą niebezpiecznej gry internetowej "Niebieski wieloryb". Znak rozpoznawczy wśród graczy to charakterystyczny tatuaż. Aneta Polakowska ustala, że nastolatki wykonują polecenia koordynatora, które często zagrażają ich zdrowiu i życiu. W niebezpieczeństwie mogą być również znajomi ze szkoły Maksa. Policjanci docierają do mężczyzny, który miał motyw i okazję, by manipulować i mścić się na internautach. Tymczasem kolejnej młodej osobie grozi niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także