Komisariat: Meta (17)

Komisariat: Meta (17)

4.5/10
telenowela dokumentalna Polska 2017   od 12 lat
Występują:Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Konrad Marszałek
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Patrol policji zostaje wezwany do interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Funkcjonariusze znajdują w mieszkaniu dwóch martwych studentów. Ofiary zajmowały się produkcją metamfetaminy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusze kryminalni każdego dnia prowadzą bardzo żmudne śledztwa, by schwytać niebezpiecznych przestępców. W wyjaśnianiu skomplikowanych zagadek pomagają im technicy policyjni i stali informatorzy. Do zespołu śledczych należą: komisarz Krzysztof Maj (Sebastian Wątroba), komisarz Aneta Polakowska (Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Serial powstał na kanwie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Nie zabraknie w nim również szczegółów z życia prywatnego śledczych.

W tym odcinku

Patrol policji zostaje wezwany do interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Funkcjonariusze znajdują w mieszkaniu dwóch martwych studentów i łapią trzeciego, który próbował uciekać. Komisarz Maj ustala, że ofiary zajmowały się produkcją metamfetaminy. Policjanci podejrzewają, że sprawcą ich śmierci może być narkoman, który usiłował zbiec. Kluczowe w sprawie jest odnalezienie narzędzia zbrodni. Niebawem wychodzi na jaw, że zamordowani mogą mieć coś wspólnego ze śmiercią koleżanki ze studiów. Komisarz Maj i jego asystent muszą ustalić, czy padli ofiarą zemsty jej ojca, czy jednak wplątali się w inną niebezpieczną grę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także