Komisariat: Łowca i zwierzyna (54)

telenowela dokumentalna Polska 2017   od 12 lat
Występują:Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Konrad Marszałek
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Polakowska zajmuje się zagadkowym pobiciem Piotra Sobczaka. Został on napadnięty na leśnym parkingu. Śledczy podejrzewają, że coś przed nimi ukrywa. Zniszczył on karty pamięci swojego telefonu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusze kryminalni każdego dnia prowadzą bardzo żmudne śledztwa, by schwytać niebezpiecznych przestępców. W wyjaśnianiu skomplikowanych zagadek pomagają im technicy policyjni i stali informatorzy. Do zespołu śledczych należą: komisarz Krzysztof Maj (Sebastian Wątroba), komisarz Aneta Polakowska (Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Serial powstał na kanwie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Nie zabraknie w nim również szczegółów z życia prywatnego śledczych.

W tym odcinku

Komisarz Polakowska zajmuje się zagadkowym pobiciem Piotra Sobczaka. Został on napadnięty na leśnym parkingu. Śledczy podejrzewają, że coś przed nimi ukrywa. Ekipa dochodzeniowa odkrywa, że został pobity pałką policyjną. Okazuje się jednak, że obecnie używa się innego typu sprzętu. Piotr Sobczak zniszczył też karty pamięci swojego telefonu i w tajemnicy przed żoną wyjął z ich konta sporo pieniędzy. Komisarz Polakowska nie daje za wygraną. Niebawem okazuje się, że Piotr Sobczak ma romans. Przełom w sprawie przynosi rozmowa ze świadkiem pobicia i namierzenie samochodu sprawców.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także