Kochanie, poznaj moich kumpli 2

Kochanie, poznaj moich kumpli 2

5.0/10 4.8/10

(A Few Less Men)

KOMEDIA Australia 2017   od 16 lat
Występują:Kevin Bishop, Kris Marshall, Ryan Corr, Xavier Samuel
Reżyseria:Mark Lamprell
W skrócie:Drużbowie jadą do Sydney. Podczas pobytu w Australii jeden z mężczyzn ginie. Przyjaciele postanawiają dostarczyć jego zwłoki do rodzinnego domu. Przed nimi pełna zwrotów akcji wyprawa.
Kiedy jadący ba ślub pan młody ulega śmiertelnemu wypadkowy, drużbowie zamieniają się w żałobników, którzy mają dostarczyć ciało na wyznaczony pogrzeb do Londynu. Ale nic nie idzie po ich myśli.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podczas pobytu w Australii jeden z drużbów - Luke (James Helm) - spada z urwiska. David (Xavier Samuel), Tom (Kris Marshall) i Graham (Kevin Bishop) postanawiają go odnaleźć. Kiedy w końcu im się to udaje, mężczyznę przygniata spadający głaz i ginie na miejscu. Jego przyjaciele muszą przetransportować ciało do Londynu. W trakcie podróży prywatnym samolotem dochodzi do awarii i mężczyźni lądują w miejscu całkowicie odciętym od świata. Nie wiedzą, gdzie są, ich telefony nie mają zasięgu, a pilot i stewardessa znikają. David, Tom i Graham wyruszają na poszukiwanie pomocy. Po drodze trafiają na dwie młode kobiety jadące na festiwal i postanawiają do nich dołączyć. Tymczasem w Londynie ciotka Luke'a chce zorganizować pogrzeb i oczekuje na ciało. W związku z tym kuzyn mężczyzny postanawia polecieć do Perth i odebrać skrzynię ze zwłokami od kumpli zmarłego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)