Kocham. Enter (8/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 8/44

2.7/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:22-letni Mariusz prosi o pomoc redaktorkę portalu, gdyż jego ukochana postanowiła wybrać życie w zakonie. Dominika pragnęła wytrwać w czystości do ślubu, Mariusz wolał beztroskę i imprezy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

22-letni Mariusz prosi o pomoc redaktorki portalu, gdyż jego ukochana postanowiła wybrać życie w zakonie. Dominika zawsze była bardzo skupiona na religii i pragnęła wytrwać w czystości do ślubu. Mariusz zaś wolał imprezować. Gdy doszło między nimi do kłótni, wyjechali osobno na wakacje. Ona udała się do klasztoru we Francji, on - zbliżył do koleżanki ze studiów. Dominika dowiedziała się o tym i uznała to za znak od Boga. Postanowiła wstąpić do zakonu w Hiszpanii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także