Kocham. Enter (6/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 6/44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Thomas Carlsson nauczył się języka polskiego, by sprawdzić, jak funkcjonuje w Polsce pewna szwedzka firma. Poznał w niej Annę, narzeczoną szefa oddziału, w którym rzekomo odbywał staż.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Alicja i Iwona poznają opowieść Thomasa Carlssona, który zgłosił się do redakcji portalu z prośbą o pomoc w odzyskaniu miłości jego życia. Pochodzący ze Szwecji mężczyzna uczył się języka polskiego, po czym został skierowany do Polski incognito, żeby sprawdzić, jak funkcjonuje pewna firma. Pracując w niej, poznał Annę - narzeczoną Jarka, szefa oddziału, w którym Thomas według oficjalnej wersji robił staż. Wkrótce wyszło na jaw, że partner Anny oszukuje ją...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także