Kocham. Enter (44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Ania prosi redaktorki portalu o pomoc, ponieważ rodzice nie akceptują jej ukochanego - czarnoskórego studenta medycyny. Ojciec Ani uważa, że powinna się związać z kolegą z dzieciństwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Ania prosi redaktorki portalu o pomoc, ponieważ rodzice nie akceptują jej ukochanego - czarnoskórego studenta medycyny Neduma. Ojciec dziewczyny uważa, że powinna ona związać z Michałem - kolegą z dzieciństwa, który jest w niej szaleńczo zakochany. Ania decyduje się w końcu przedstawić rodzicom swojego wybranka. Pewnego dnia ojciec niespodziewanie zastaje ją z Nedumem. Dziewczyna próbuje wytłumaczyć mu całą sytuację, ten jednak traci nagle przytomność.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także