Kocham. Enter (42/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 42/44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Karolina po przyjeździe na studia zamieszkała u brata przyjaciółki. Gdy dowiaduje się, że jej ukochany Sebastian ją zdradził, przeżywa chwilę słabości. Sebastian jest świadkiem jej zdrady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Związek Karoliny z Sebastianem przechodzi kryzys. Dziewczyna liczy na pomoc redaktorek portalu. Niedawno przyjechała ona na studia do Warszawy i zamieszkała u brata swojej przyjaciółki. Szybko zaczyna orientować się, że współlokator interesuje się nią. Karolina daje mu jasno do zrozumienia, że go nie kocha. Niespodziewanie dowiaduje się, że Sebastian zdradził ją ze swoją przyjaciółką. Współlokator wykorzystuje moment jej słabości i zbliża się do niej. Niespodziewanie w Warszawie pojawia się Sebastian, który staje się świadkiem zdrady swojej ukochanej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także