Kocham. Enter (40/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 40/44

2.7/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Daniel zatrudnił się u wuja w warsztacie samochodowym. Tam poznał Natalię, w której się zakochał. Wujek twierdzi, że jest ona prostytutką. Daniel widzi, że nie powiedziała mu prawdy o sobie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Daniel przyjechał do Warszawy i zatrudnił się u wuja w warsztacie samochodowym. Tam poznał Natalię, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Niespodziewanie jego wujek zakazał mu spotkań z dziewczyną, twierdząc, że jest ona prostytutką. Daniel początkowo nie uwierzył w to, odkrył jednak, że ukochana rzeczywiście nie powiedziała mu całej prawdy o sobie. Załamany chłopak prosi Alicję z portalu "Kocham. Enter" o pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także