Kocham. Enter (4/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 4/44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Pierwszą miłością Oli jest Paweł, ale żywi też uczucie do Marcina - człowieka, dzięki któremu pokonała depresję. Rozdarta - zgłasza się do portalu 'Kocham. Enter'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Ola ma dylemat, z kim powinna się związać. Jej pierwszą miłością jest Paweł, ale z drugiej strony zaczyna żywić uczucie do Marcina - człowieka, dzięki któremu pokonała depresję. Jakiś czas temu, w drodze do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie Ola miała zawrzeć związek małżeński z Pawłem, doszło do wypadku. Okazało się, że nie będzie mogła chodzić. Kobieta straciła chęć życia. Wtedy poznała Marcina - niepełnosprawnego chłopaka, który prowadzi grupę wsparcia. Zbliżyli się do siebie. Kobieta, rozdarta między dwoma mężczyznami, których kocha, zgłasza się do portalu "Kocham. Enter".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także