Kocham. Enter (39/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 39/44

2.7/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Sandra była związana z Radkiem, kibicem lokalnej drużyny. W pewnym momencie postanowiła zerwać. Poznaje piłkarza ze znienawidzonej przez Radka drużyny. Przeszkodą dla ich związku jest Radek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Sandra związana była przez długi czas z Radkiem - zagorzałym kibicem lokalnej drużyny. Kiedy zrozumiała, że nie jest dla niego najważniejsza, postanowiła z nim zerwać. W dniu swoich urodzin dziewczyna poznaje w pubie przystojnego Krystiana - piłkarza ze znienawidzonej przez Radka drużyny. Zaczyna się z nim spotykać i po jakimś czasie się w nim zakochuje. Przeszkodą dla ich związku staje się Radek, który chce odzyskać dawną ukochaną. Sandra boi się, że jej były partner skrzywdzi Krystiana. Prosi o pomoc redaktorki portalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także