Kocham. Enter (25/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 25/44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Filip mówi redaktorkom, że boi się, że krzywdzi Sarę - koleżankę z klasy. Sara marzy, by spotkać się z ojcem, którego nigdy nie poznaławięć Filip pisze doniej podszywając się pod jej tatę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Filip opowiada redaktorkom portalu o swoich rozterkach uczuciowych. Chłopiec obawia się, że skrzywdzi Sarę - koleżankę z klasy, w której się podkochuje. Dziewczynką po śmierci mamy opiekuje się ciocia. Sara marzy, by spotkać się ze swoim ojcem, którego nigdy nie poznała. Filip, chcąc spełnić jej pragnienie, decyduje się na kłamstwo. Pisze do Sary, podszywając się pod jej tatę. Wkrótce traci kontrolę nad sytuacją.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także