Kocham. Enter (24/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 24/44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Redaktorki portalu rozmawiają z Patrykiem, który skarży się, że jego rodzice często się kłócą. Chłopiec żywi obawy, że wkrótce się rozwiodą. Iwona namawia na rozmowę jego mamę, Beatę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 12 października
za 14 dni
4:55 TVN Fabuła

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Redaktorki portalu rozmawiają z Patrykiem, który skarży się na to, że jego rodzice często się kłócą. Chłopiec żywi obawy, że wkrótce się rozwiodą. Iwona namawia na rozmowę jego mamę, Beatę. Kobieta wyznaje, że ostatnio zaczęła dostawać tajemnicze wiadomości mówiące o tym, że mąż ma romans. Sytuacje dodatkowo skomplikowało pojawienie się w jej życiu dawnego ukochanego, z którym łączy ją pewien sekret.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także