Kocham. Enter (2/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 2/44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Hubert i Marta są małżeństwem na dorobku. Przyjaciółka Marty z dzieciństwa, Kinga, po latach wraca do Polski i zatrudnia w swojej firmie Huberta, który nawiązuje z nią romans...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 3 listopada
za 6 dni
4:55 TVN Fabuła

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Hubert i Marta są młodym małżeństwem na dorobku. Kobieta ma żal do męża, że zarabia za mało. Przyjaciółka Marty z dzieciństwa, Kinga, po latach wraca z Wielkiej Brytanii do Polski. Zatrudnia w swojej firmie Huberta, który po raz pierwszy czuje się doceniony. Para nawiązuje romans. Hubert coraz poważniej myśli o zostawieniu Marty i odejściu do Kingi, boi się jednak tej decyzji. Pisze do redakcji portalu "Kocham. Enter".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także