Kocham. Enter (15/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 15/44

2.7/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Martyna jest urzędniczką. Zakłada się z koleżankami, że poderwie nowego pracownika, Tomasza. Jest w nim zakochana. Pewnego dnia Inga mówi Tomaszowi o zakładzie. On czuje się oszukany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Martyna jest urzędniczką w starostwie powiatowym. Wraz z koleżankami, Kaśką i Ingą, zakłada się, że poderwie nowego pracownika, Tomasza. Zbliża się do niego na tyle, że zaczyna się w nim naprawdę zakochiwać. Układ z koleżankami przestaje być ważny. Mężczyzna opowiada jej o swojej sytuacji rodzinnej i problemach. Pewnego dnia Inga - zazdrosna o Martynę - mówi Tomaszowi zakładzie. On, czując się oszukany, nie chce widzieć Martyny na oczy. Kobieta chce odzyskać swoją miłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także