Kocham. Enter (14/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 14/44

2.7/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Szymon szuka pracy w agencji reklamowej. Po rozmowie z szefami, Marianną i Dominikiem, dostaje posadę. Zaczyna pracować z Patrycją oraz staje się obiektem zainteresowania Marianny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Szymon szuka zatrudnienia w polskim oddziale agencji reklamowej. Przechodzi do ostatniego etapu rekrutacji - rozmowy z szefami, Marianną i Dominikiem. Jest zachwycony, gdy dostaje posadę. Dominik studzi jego zapał i okazuje mu swoją niechęć. Szymon zaczyna pracować z Patrycją, która już wcześniej wpadła mu w oku. Jednocześnie staje się obiektem zainteresowania Marianny. Szefowa próbuje wciągnąć go w romans. Świadkiem kolejnych prób molestowania jest Patrycja. Mężczyzna prosi redaktorki portalu o pomoc w uratowaniu swojej miłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także