Kocham. Enter (12/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 12/44

2.7/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Monika jest w konflikcie z ojcem, którego obwinia o przyczynienie się do śmierci matki. Nie akceptuje jego partnerki. Sytuację zmienia pojawienie się brata przyrodniego przyszłej macochy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Maturzystka Monika pozostaje w konflikcie ze swoim ojcem, którego oskarża o przyczynienie się do śmierci matki. Nie potrafi zaakceptować jego nowej partnerki. Sytuację zmienia jednak pojawienie się w brata przyrodniego przyszłej macochy, Roberta. Mężczyzna wrócił niespodziewanie z Niemiec, gdzie pracował kilka lat. Tymczasowo zamieszkał z siostrą, jej partnerem i córką. Początkowo Monika dość oschle traktuje Roberta, ale kolejne wydarzenia z jej życia bardzo ich do siebie zbliżają. Czar pryska, gdy Robert nagle wyjeżdża, a Monika dowiaduje się, że ma żonę. Wkrótce dziewczyna odkrywa też, że zaszła z nim w ciążę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także