Kocham. Enter (1/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 1/44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Na swoje 30. urodziny Joanna postanawia nauczy się salsy. Jej tanecznym partnerem zostaje Piotr, a Joanna ma nadzieję, że staną się także parą w życiu. Ale Piotr jest związany z inną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Trzydzieste urodziny stają się dla Joanny okazją do decyzji o zmianie swojego życia. Kobieta postanawia nauczyć się zmysłowej salsy. Na zajęciach poznaje Piotra, który staje się jej tanecznym partnerem. Nieśmiała i nieufna wobec mężczyzn Joanna nabiera nadziei, że staną się także parą w życiu. Nieoczekiwania Piotr wyznaje jej, że jest związany z inną kobietą. Zraniona 30-latka postanawia z nim zerwać. W głębi duszy czuje jednak, że robi błąd. Zwraca się o pomoc do portalu "Kocham. Enter".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także