Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

6.6/10 6.3/10

(Loving Pablo)

DRAMAT BIOGRAFICZNY Bułgaria/Hiszpania 2017   od 16 lat
Występują:Javier Bardem, Penélope Cruz, Peter Sarsgaard, Julieth Restrepo
Reżyseria:Fernando León de Aranoa
W skrócie:Pablo Escobar jest potężnym baronem narkotykowym. Dzięki przemytowi kokainy stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Pewnego dnia poznaje Virginię Vallejo, modelkę i gwiazdę telewizji.
Małżonkowie Javier Bardem i Penélope Cruz jako narkotykowy baron Pablo Escobar i jego kochanka, gwiazda kolumbijskiej telewizji Virginia Vallejo.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pablo Escobar (Javier Bardem) jest potężnym kolumbijskim baronem narkotykowym. Metody jego działań są bezwzględne. Dzięki przemytowi kokainy do Stanów Zjednoczonych i innych krajów stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Wartość jego majątku oszacowano na pięćdziesiąt pięć miliardów dolarów. Pewnego dnia brutalny gangster poznaje przepiękną Virginię Vallejo (Penélope Cruz), modelkę i gwiazdę telewizji. Czarująca kolumbijska prezenterka odmienia go, jednak ma okazję poznać także jego mroczne oblicze. Jako jedyna ma naprawdę dostęp do jego świata intymnego. Płomienny romans uzależnia ich od siebie. Odtwórcy głównych ról za filmowe kreacje zostali nominowani do nagrody Goya. Także reżyser został uhonorowany nominacją na MFF w Toronto.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)