Kobra - oddział specjalny: Zwierzyniec (15)

Kobra - oddział specjalny: Zwierzyniec (15)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Wilde Tiere)

serial sensacyjny Niemcy 2013   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Tom Beck, Katja Woywood, Gottfried Vollmer
Reżyseria:Nico Zavelberg
W skrócie:Ben wyrusza w pościg. Nie udaje mu się jednak schwytać gangsterów. Pod jego opiekę trafia za to niezwykle uparta domowa świnia. Wkrótce okazuje się, że zwierzę skrywa pewną tajemnicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Semir i jego partner Ben patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wielu innych groźnych przestępców. Funkcjonariusze muszą dokonywać szaleńczych pościgów, strzegąc porządku na niemieckich szlakach komunikacyjnych. Nieustępliwa przełożona, Anna Engelhardt, pozwala podwładnym na łamanie obowiązujących przepisów. Wszystko po to, aby z powodzeniem chwytać bandytów. Policjanci często podejmują współpracę z Dieterem i Horstem.

W tym odcinku

Ben wyrusza w szalony pościg. Funkcjonariuszowi nie udaje się jednak schwytać gangsterów. Za to pod jego opiekę trafia domowa świnia, która spełni kluczową rolę w bardzo niebezpiecznej grze. Wkrótce okazuje się, że niezwykle uparte zwierzę skrywa tajemnicę. Jednemu z członków zespołu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Ben i Semir robią wszystko, by zapobiec zagrożeniu. Funkcjonariuszom pomaga atrakcyjna weterynarz, Veronica.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także