Kobra - oddział specjalny: Zmartwychwstanie (2-ost.)

Kobra - oddział specjalny: Zmartwychwstanie (2-ost.)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Auferstehund 1-2)

serial sensacyjny Niemcy 2013   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Tom Beck, Katja Woywood, Gottfried Vollmer
Reżyseria:Franco Tozza
W skrócie:Urodziny żony Semira nie przebiegają zgodnie z planem. Mężczyzna odkrywa, że Andrea ma romans. Wkrótce Semir ratuje pewną architekt z rąk porywaczy. Bandyci poprzysięgają mu zemstę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Semir i jego partner Ben patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wielu innych groźnych przestępców. Funkcjonariusze muszą dokonywać szaleńczych pościgów, strzegąc porządku na niemieckich szlakach komunikacyjnych. Nieustępliwa przełożona, Anna Engelhardt, pozwala podwładnym na łamanie obowiązujących przepisów. Wszystko po to, aby z powodzeniem chwytać bandytów. Policjanci często podejmują współpracę z Dieterem i Horstem.

W tym odcinku

Urodziny żony Semira nie przebiegają według wymarzonego scenariusza. Mężczyzna dowiaduje się, że Andrea ma romans. Co więcej, okazuje się, że o wszystkim od dawna wiedział Ben. Wkrótce Semir ryzykując życiem, ratuje pewną architekt przed grupą porywaczy. Bandyci mszczą się i atakują stróża prawa i jego córkę. Na pomoc w ostatniej chwili przychodzi jego dawny partner, André Fux, uważany przez lata za zmarłego. Semir zastanawia się, co Fuxa łączy z tajemniczym Raoulem. Zagubiony funkcjonariusz nie wie komu może zaufać. Dopiero podczas ostatecznej rozgrywki w Alpach uświadamia sobie, o co tak naprawdę toczy się gra.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także